Magazine Mobila Catalog mobila online Mobilier Simex
test

Sediul Central

Departament Comercial

Lovas Ionut
Tel: (+40) 752 090 000
Email: office@casasimex.ro

Hosu Sorin
Tel: (+40) 755.120.001
Email: comercial@mobilasimex.ro

Str. Tudor Vladimirescu nr. 24,
Simleu Silvaniei, jud Salaj



Director Comercial

Erdei Alexandru
Tel: (+40) 754 055 444
Email: office@mobilasimex.ro


Departament Marketing

Poliana Pasatoiu - PR Manager
Tel: (+40) 743 287 940
Email: marketing@mobilasimex.ro
Adresa: Sos. Pipera, nr. 46G, Bucuresti


Departament Proiectare,
Comenzi Speciale

Cosmin Man
Tel: (+40) 754 032 488
Email: proiectare@mobilasimex.ro



Magazine Casa Mobila Simex



Bucuresti


Magazin Pipera

Adresa: Sos. Pipera, nr. 46G
(Vis-a-vis de sediul DRPCIV)
Bucuresti, 014254, Romania

Telefon: (+40) 728 287 943; (+40) 732 916 754
E-mail: simex.pipera@mobilasimex.ro

Orar:
Luni - Vineri: 10-18
Sambata: 10-15
Duminica: INCHIS



Magazin Sibiu


Adresa: Str. Metalurgistilor, nr.1-3
(fostul magazin Iugesti)
* pe fosta centura a Sibiului
Sibiu, Romania.


Telefon: (+40)728 287 944
E-mail: simex.sibiu@mobilasimex.ro

Orar:
Luni - Vineri: 10-18
Sambata: 10-15
Duminica: INCHIS



Magazin Constanta


Adresa: Bulevardul Mamaia, Nr 190
*zona hotel Cora (zona Delfinariu)
Constanta, 900565
Judetul Constanta, Romania.


Telefon: (+40)741 287 948
E-mail: simex.constanta@mobilasimex.ro

Orar:
Luni - Vineri: 10-18
Sambata: 10-14
Duminica: INCHIS



Magazin Oradea


Adresa: Calea Clujului nr.197
Oradea, Jud. Bihor, Romania


Telefon: (+40)752 060 000
E-mail: simex.oradea@mobilasimex.ro

Orar:
Marti - Vineri: 10:00-17:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
Duminică - Luni: ÎNCHIS



Magazin Arad


Adresa: Calea Aurel Vlaicu,
Nr. 181 - 183, Etaj 2
(Vis-a-vis Piata Fortuna)
Arad, 310006
Judetul Arad, Romania.


Telefon: (+40)752 070 000
E-mail: simex.arad@mobilasimex.ro

Orar:
Luni, Marti, Joi si Vineri: 10:00-18:00
Sambata: 10:00-17:00
Miercuri si Duminica: INCHIS



Magazin Galati


Adresa: Str. Brailei, BL. BR1C, parter
Cartier Mazepa
Galati, Romania

Telefon: (+40) 758 244 582
E-mail: simex.galati@mobilasimex.ro


Orar:
Luni - Vineri: 10-18
Sambata: 10-15
Duminca: INCHIS



Nume:


E-Mail:


Mesaj:


Mobila din lemn masiv

La Simex ai parte de o gama diversa de mobila si mobilier.Daca doriti un decor de lux, elegant, o colectie de mobilier de arta, clasica, o piesa modelata in lemn masiv? Parcurgeti catalogul nostru de mobila online si veti descoperi sute de articole de mobila si decoratiuni la preturi avantajoase.
Producem mobila dormitor, birou, hotel, sufragerie, bucatarie, birou, canapele, mese, baruri din cele mai luxoase colectii din mobila lemn precum cleopatra lux, cristina, venetia, afrodita, flora, firenze, elysee. Poti comanda mobila online sau direct in magazinele noastre.

Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex Simex